Puikiai atliko manikiūrą. Esu labai patenkinta darbu.
Paslaugą atliko Anžela•Ilgalaikis gelinis manikiuras
elona•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras 💅🏻 be priekaištų
Paslaugą atliko Anžela•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Paulina•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Anzela, labai gerai atlieka savo darba, rekomenduoju.
Nenusivilsit
Paslaugą atliko Anžela•Natūralių nagų stiprinimas
Jolita•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas švarus, tvarkingas, estetiškas. Visus nagų dizaino norus išpildo, bet ir duoda gerų patarimų kaip kas geriau. Matosi, kad Anželika puikiai išmano savo darbą. Važinėju nagučių tvarkytis 110 km, nes niekur nebuvau radus tokios geros meistrės, nors ir esu nuožmi. Laiko puikiai, jokių atšokimų. Nagų procedūros ir medžiagos parenkamos pagal žmogaus gyvenimo būdą. Mėgstu sodinti ir daržininkauti, tai kartais pirštus naudoju kaip purentuvą, ir jie puikiai laiko! Tik geriausi atsiliepimai ❤
Paslaugą atliko Anžela•Natūralių nagų stiprinimas
Inga•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Anna kaip visada nuostabu. Darėm kalėdinį manikūrą su daile. Neturiu žodžių koks kruopštumas meistrės, puiku!!