Anna's masažo kabinetas

5,0
6 atsiliepimai
Taikos pr. 15B, Visaginas (pastate, kur Bear&Boar Brewery), 31107
Atidaryta šiandien : 08:30 - 21:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
6 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai gera čia lankytis. Anna labai kruopščiai, atsakingai ir su meile atlieka savo darbą. Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju💛
Masažistė yra labai stropi, visada paklausia apie pojūčius, atliepia lūkesčiams ir padaro daugiau negu turi. Rekomenduoju jos atliekamą veido masažą ir viso kūno, jei norite atsistatyti po streso ar sunkios dienos.
Ir man nusišypsojo laimė pasilepinti vakuuminių veido masažų pas Ana. Parašyti kad labai labai labai faina buvo tai niekis. Pirma - rūpestingumas ir dėmesingumas savo klientui. Masažas buvo didžiulis malonumas, tikras poilsis. Jos rankų skleidžianti neapsakomai šilta energija, švelnumas, atlikimo technika tarsi judesių simfonija nukėlė mane į tokią jutiminę erdvę, kad nesinorėjau iš jos išnirti. Didelis nuoširdus AČIŪ!!! Rekomenduoju!
As nedažnai ateinu į masaža. Bet dabar, Anos paslaugas prilyginsiu etalonui. Maloni atmosfera, tokia raminančia ir atpalaiduojančia, kad nori pasilikti ir po procedūros. Stiprios rankos šios puikiausios specialistės duoda pajausti kiekvieną raumenį, Masažas yra kaip tik toks, kaip man patinka - ne per stiprus bet ir ne švelnus. Ana visada duoda truputi daugiau, nei lauki. Tikrai dėkinga! Ypač už pagalba su rankos tuneliniu sindromu!
Dėmesingas, malonus nugaros masažas. Du kartus buvau pas Anną ir esu labai patenkinta. Greit pajutau palengvėjimą nugaroje, pagerėjo nuotaiką.Nuostabūs pojūčiai, malonus bendravimas, geras jausmas ne tik kūnui, bet ir dvasiai.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

A
Anna

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Anna's masažo kabinetas
31107 Taikos pr. 15B, Visaginas (pastate, kur Bear&Boar Brewery)

"Savo" masažistą sunku rasti - dar sunkiau palikti ir neįmanoma pamiršti... Juk masažas - tai ne tik kuno, bet ir sielos terapija. Sakoma, kad geras 60 minučių masažas yra lygiavertus 8 valandų miegam visam kūnui. Arba 60 treniruočiai sporto salėje. Ateikite ir paragaukite jį!

PirmPirmadienis
08:3021:00
AntAntradienis
08:3021:00
TrečTrečiadienis
08:3021:00
KetvKetvirtadienis
08:3021:00
PenktPenktadienis
08:3021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0021:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Mila D'Opiz
Phyris

Masažo salonai netoliese