Viskas puikiai. Blakstienos gražios, tvarkingas linkis, meistrė maloni.
Paslaugą atliko Viktorija•Blakstienų laminavimas
Olga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai rekomenduoju! labai labai gera ir profesionali meistrė:)
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Laura•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada puikiai :)
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Akvilė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus bendravimas, pateikė daug informacijos apie antakių priežiūrą po procedūros. Antakiai gražūs, esu patenkinta.
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių laminavimas
Diana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiek antakiai, tiek blakstienos po laminavimo atrodo puikiai 🥰 sulaukiu daug komplimentų. Lankausi ne pirmą kartą ir nuoširdžiai rekomenduoju! Viktorija nuostabi, labai kruopšti meistrė ir tiesiog puikus žmogus, pas kurią vizitas neprailgsta.