Buvau pirma karta. Viktorija labai maloni ir kruopšti, buvo lengva ir malonu aptarti kokias korekcijas darysime, po procedūros likau visiškai patenkinta, manau sugrįšiu :))
Paslaugą atliko Viktorija•
Moterų veido depiliacija vaškuRodyti viską...
Kotryna•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi šia meistre ir rekomenduoju!:)
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Lorina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi specialistė. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Raminta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus meistes darbas
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Gerda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni patirtis ir džiuginantis rezultatas! Puiki meistrė 🩷