Kaip visada - puikiai! Labai gražiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Gintarė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, kaip visada gražiai ir tvarkingai atrodantys antakiai
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Gintarė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
dėkoju už profesionalumą
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Kamilė•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikiai sutvarkytus antakius! Rekomenduoju 🌸
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Rūta.•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi ne pirmą kartą - kaip visada puikiai ☺️ Viktorija nereali meistrė ir tiesiog labai šiltas žmogus. Vizitai praeina nepastebimai greit ir išeinu atrodanti puikiai! Nuoširdžiai rekomenduoju 🥰