kaip visada tobulai! Viktorija labai maloni, niekad net nepastebiu, kaip prabėga laikas ♥️
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių laminavimas
Eglė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi jau metus ir visada išeinu su puikiais antakiais. Ačiū!
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Kamilija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija puikiai išmano savo darbą - paslaugą atlieka kokybiškai, subtiliai ir labai kruopščiai. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Giedrė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių laminavimas
Katažyna•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankausi ne pirmą ir ne antrą kartą, tai kaip visada puikios blakstienos ir antakiai! Išeinant iš Viktorijos jaučiuosi tik dar gražesnė ir taip visada! Nuoširdžiai rekomenduoju - puiki mesistrė, pas kurią vizitas praeis jaukiai ir greitai.