Norite gražių ir tvarkingų antakių, rekomenduoju visiems apsilankyti pas Viktorija!❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Aušra•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas nuostabu!🥰 jau virš metų lankausi pas šią meistrę, ir ne karto nenuvylė❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Viktorija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, kruopšti antakių meistrė. Labai gražiai suformavo antakius. Rekomenduoju. ☺️
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Gabrielė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni ir profesionali meistre. Butinai grisiu!
Paslaugą atliko Viktorija•Antakių korekcija siūlu
Vita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai labai gaila rašyt šį atsiliepimą, nes Viktorija yra labai draugiška ir puiki asmenybė, gerai jaučiausi kartu su ja, buvo malonu, tačiau, pati paslauga - blakstienų laminavimas atlikta nekaip, jau po pietų pusė blakstienų buvo tiesios, kita pusė, prie akies linkio pernelyg užsirietusios, ir labai prastai atrodžiau ir vis dar atrodau su nelygiom, pusiau tiesiom blakstienom. Tikrai labai gaila, nes pati specialistė ir bendravimas labai patiko.