Labai kruopšti meistrė, atsižvelgė į pageidavimus, suteikė daug info kaip rūpintis antakiais po procedūros. Pirmą kartą dariausi antakių laminavimą ir esu labai patenkinta rezultatu. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių korekcija vašku
Gabriele•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, ačiū!
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Indrė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių korekcija pincetu
Ivona•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Ivona•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiku.labai gerai
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių korekcija pincetu