Labai kruopšti, maloni meistrė. Labai gražiai padarė antakius.
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Ingvidė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Stilingas salonas, labai maloni meistrė. Manau dar grįšiu tvarkytis antakių.
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Erika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Viktoriją lankiausi pirmą kartą. Man labai svarbi simetrija. Viktorija iš mano antakių padarė tobulumą. Pati meistrė labai profesionali, etiška, komunikabili, įsiklausanti į kliento poreikius ir lūkesčius. Taip pat, suteikkė naudingos informacijos dėl antakių priežiūros. Būtinai sugrįšiu dar ir dar.
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Joana•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė puikiai parinko spalvą! Ačiū
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Renata•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas darbas, rekomenduoju 💯
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros