Puiki meistrė, tikrai grįšiu dar kartelį 🙂 rekomenduoju 100%
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Monika•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių laminavimas
Agata•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti, profesionali meistrė Viktorija, labai rūpestinga. Antakiai tikrai labai gražūs! Ypač praėjus porai dienų, kai spalva kiek apsistovi. Super, labai ačiū.
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros
Gintarė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko!! dėmesinga ir puiki meistrė. Kultūringas aptarnavimas. Jauki aplinka.
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių korekcija vašku
Aušrinė T.•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopščiai atliktas darbas, labai maloni meistrė
Paslaugą atliko Viktorija •Antakių ir blakstienų procedūros