Labai šauni Asta! Manikiūras puikus, meistrė atidi, kruopšti, maloni, pataria. Salono aplinka jauki, kavytė skani. Ne tik rezultatas, bet ir procesas labai patiko 🌹
Paslaugą atliko Asta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Enrika•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė ir atmosfera, gražiai sutvarkyti nagai! Didžiausios rekomendacijos! 🙂👍
Paslaugą atliko Asta•Japoniškas manikiūras
Egle•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Asta•Ilgalaikis gelinis manikiuras