Sveiki, labai džiaugiuosi parinkta spalvyte. Plaukus nudažė labai šauni meistrė. Labai maloni, radom bendrų temų. Pavaišino kava, kas man pasitaiko ne kiekvienam salone.
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Moterų visų plaukų dažymas
Ieva•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Agnė,labai gerai 🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Plaukų tonavimas moterims
Ramunė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
kirpėja roberta kirpo profesionaliai, nors tai buvo jos pirmas kartas kerpant norimą šukuoseną
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Kristupa•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas praėjo sklandžiai
Vyriškas kirpimas
Vitalija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai puiki specialistė, kuri atsako į kiekvieną klausimą, pataria ir puikiai atlieka savo darbą.