Atėjau su bloga plaukų situacija, džiaugiuosi, kad nepabijojo bandyti kažką daryti nes kiti tikrai būtų atsisakę manęs ir neprisiėme atsakomybės, labai džiaugiuosi jos darbu, rūpesčiu, profesonalunu, išsaugojimu plaukų o ne tik daryti kažką kas labai dažnas atvėjis būna, nu tik geriausios rekomendacijos jai! Labai dėkinga už laiką nes užtrukome ilgai negu jos darbas turėjo būti, viskas super!!
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Plaukų tonavimas moterims
Deimantė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pas Agnę lankausi kurį laiką, visada išeinu labai patenkinta ir su patarimais bei, žinoma, spindinčiais plaukais. Ačiū!
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Plaukų procedūros
Dalia•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patogi lokacija, ir maloni kirpėja
Plaukų procedūros
Kristina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki, jauki grožio studija. Esu labai patenkinta kirpimu ir konsultacijomis – viskas buvo puiku. Tikrai grįšiu. Pačios geriausios ir nuoširdžiausios rekomendacijos.