Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Milena•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Agnė yra puiki ir labai šilta meistrė. Ji ne tik profesionaliai atlieka savo darbą, bet ir sukuria jaukią, malonią atmosferą, kurioje galima atsipalaiduoti. Jos dėmesingumas, rūpestingumas ir nuoširdus bendravimas leidžia jaustis ypatingai. Visada jaudinuosi lankydamasi pas naują meistrą, tačiau manau, kad pagaliau atradau vietą, kurioje lankysiuosi Kaune!☺️
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
🌸🌸🌸🌸🌸
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Evelina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Išmananti savo darbą meistrė. Jauki aplinka, skani kava. Laikas neprailgo, gauta daug patarimų dėl plaukų priežiūros ir naudojamų produktų. Tik didžiausios rekomendacijos! ❤️
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Moterų visų plaukų dažymas
Marija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai faina plaukų stilistė Rūta! Laikas neprailgo ir buvo puikiai atliktas kirpimas