Atmosfera puiki, taip pat ir specialistė pas kurią lankiausi. Jauku ir malonu
Paslaugą atliko Julita
Grytė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Visad kokybiškai, greitai, malonu sugrįžti :)
Paslaugą atliko Julita
Aurelija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Atliktas darbas patiko. Rezultatas patenkino lūkesčius
Paslaugą atliko Julita
Vaida•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė.
Paslaugą atliko Julita
Aušrinė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Julitai už puikų pedikiūrą ir už tai, kad buvo labai maloni ir rūpestinga, kad procedūros metu jausčiausi komfortiškai, džiaugiuosi. Rekomenduoju. Grįšiu dar tikrai 💐