Gerai viskas patiko dare gel lakavima baze uztruko 1,5 valandos buvau be nagu visai
Paslaugą atliko Julita
Bučytė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas patiko, lengvai ir greitai atlikta procedūra, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Julita
Karolina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai tvarkingai ir profesionaliai atliktas pedikiūras, ačiū!
Paslaugą atliko Julita
Austėja•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariau higieninį manikiūrą be lakavimo, viskas puikiai, kruopščiai ir švelniai, nepadarė žaizdelių, kas man buvo labai aktualu. Grįšiu ir kitą kart manikiūrui, ir bandysiu pedikiūrą. Ačiū