Labai gera, tvarkinga ir draugiška nagų technikė. Ji puikiai atlieka savo darbą, atmosfera atpalaiduojanti ir lengva. Rekomenduoju ją visiems.
Paslaugą atliko Julita
Marina•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Vizitas paliko mišrų įspūdį. Procedūra prasidėjo vėliau nei suplanuota, kas buvo nepatogu. Higieninio manikiūro metu odelės nebuvo karpomos, galbūt taikoma kitokia technika, tačiau tai nebuvo paaiškinta, todėl pasirodė neįprasta. Taip pat nagai buvo palikti ilgesni, nei prašiau, tad rezultatas pilnai neatitiko lūkesčių. Iš teigiamos pusės, labai patiko nago plokštelės sulyginimas, atliktas kruopščiai ir tvarkingai.
Paslaugą atliko Julita
Kornelija•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai auksinės rankelės!
Tikra savo srities profesionalė!
Viską žino apie pėdas/laikyseną/avalynę.
Labai mėgstu pedikiūrą, tad Klaipėdoje esu išbandžiusi beveik visas vietas, čia viena iš geriuausių! Džiaugiuosi ne tik nepriekaištingomis pėdomis, bet ir meistė labai linksma, pozityvi tai praskaidrino mano dieną! Ačiū! To man labai reikėjo! 🤍🫳🏻
Paslaugą atliko Julita
Akvilė•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus, itin kruopščiai padarytas manikiūras, negaliu atsidžiaugti!😍
Paslaugą atliko Julita
Akvile•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Julita – labai maloni ir kruopšti meistrė. Labai patiko atliktas manikiūras ir sugrįšiu dar ne kartą 🌸