Kaip visada nuostabi patirtis ir puikiai atlikta procedūra :)
Paslaugą atliko Indrė•Antakių korekcija siūlu
Roma•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankiau kriolipolizės procedūroje ir likau labai patenkinta. Specialistė Agnė labai maloni, viską išsamiai paaiškino, atsakė į visus klausimus ir sukūrė jaukią atmosferą. Rekomenduoju ir jau laukiu sekančio vizito! :)
Paslaugą atliko Agnė•Kriolipolizė (šalčio terapija)