Didelis ačiū, specialistei Akvilei už sukurtą gerą atmosferą, už šiltą bendravimą, už kruopštumą ir kokybiškai atliktą procedūrą 😊
Paslaugą atliko Akvilė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Justė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
viskas puikiai!
Paslaugą atliko Indrė•Antakių laminavimas
Leonida•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas kaip ir gerai, specialistė labai kruopšti, atidi, tik po procedūros pastebėjau tokių rudų, skaudančių šašelių ir kai kur mini pūslelių, kaip nudegimai. 🫢🫣
Paslaugą atliko Faustė•Kirpimas ir plaukų priežiūra