pirmąkart dariausi antakių ir šiaip permanentą, tai viršijo lūkesčius - ir neskaudėjo, ir iškart gerai natūraliai atrodo, ir lengvai gijo. laukiu korekcijos :)
Paslaugą atliko Aurelija•Permanentinis makiažas
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Po vizito pas Aureliją visada negaliu ramiai praeiti pro veidrodžius ir atsižiūrėti į antakius. Ačiū ♥
Paslaugą atliko Aurelija•Permanentinis makiažas
Laura•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiu Aurelija!!!!!!!
Paslaugą atliko Aurelija•Permanentinis makiažas
Tamara•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė, labai kruopščiai atlieka savo darbą ❤️