Lankiausi pirmą kart,pasirinkau Express Spa visiems.Labai patiko,"užkabino" ir norisi visus kitus išbandyti. Ir norisi padėkoti Saranya už suteiktą gerą įspūdį ir atmosferą, labai miela. Išėjau,kaip nauja 🫠.
Ingrida•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super meistrė. Labai geras masažas- ne per stipriai, bet ir ne paglostymas. Man labai patiko:)