BABOR Icoone & EM-Shape SPA centras

4,9
393 atsiliepimai
Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius, 09311 - Priklauso Babor Spa ir Babor spa Kaunas
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
393 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Meistrė Anna puikiai atliko darbą. Veido valymas padarytas kropščiai. Išgirdau daug informacijos ir patarimų. Salono servisas on point.
Viskas labai patiko, rekomenduoju
Labai maloni meistre, patare del naudojamu priemuoniu. Veido valymo paslauga atliko puikiai, naudoja geras priemones.
Viskas labai puiku. Tikrai dar sugrįšiu :)
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Džamilia
Kosmetologė-ekspertė
5.0
34 atsiliepimai

Apie

Esu Džamilia, sertifikuota kosmetologė. Dirbu su pasaulyje gerai žinomomis profesionaliomis ir itin efektyviomis kosmetikos priemonėmis, nes man rūpi, jog kiekvienas mano klientas po procedūros išeitų ne tik su atsakymais į visus rūpimus klausimus, bet ir plačia šypsena veide bei akivaizdžiai matomais rezultatais. Odos priežiūra nesibaigia kosmetologo kabinete, ja svarbu rūpintis ir kasdien namuose, todėl visuomet patarsiu, kokios priemonės individualiai tinka kiekvienam ne tik pagal odos tipą, bet ir pagal gyvenimo būdą ir kaip nepasiklysti gausybėje siūlomų prekinių ženklų ir nepermokėti už savo odos priežiūros priemonių krepšelį. Man rūpi kiekvienas iš Jūsų.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Miglė
Kosmetologė

Apie

Esu Miglė, diplomuota kosmetologė, kuri atsižvelgs į Jūsų odos būklę, parinks tinkamiausias priemones ir procedūras bei konsultuos Jums rūpimais klausimais. Klientas ir kosmetologas - tai tarsi viena komanda, kuri turi veikti išvien, siekiant geriausių rezultatų.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Austėja

Apie

Kosmetologija yra ne tik mano darbas, bet ir gyvenimo aistra. Graži, o svarbiausia sveika veido oda yra mano misija. Norint ją įgyvendinti nuolatos tobulinuosi mokymuose ir seminaruose, bei esu įgijusi Estetinės Kosmetologijos profesinį bakalaurą. Laimingi ir besišypsantys klientai- mano prioritetas.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Анна
Kosmetologė

Apie

Tik rusų arba anglų k. bendraujanti specialistė! Косметолог с медицинским образованием, стаж 6 лет. Специализируюсь по подбору ухода по состоянию и потребности кожи, прошла обучение как технолог готовых косметических продуктов. Выполняю эксклюзивный моделирующий массаж. Большой опыт в работе на аппаратах и лазерах. Всегда использую индивидуальный подход к клиенту. Esu kosmetologė iš Ukrainos, turinti medicininį išsilavinimą, darbo patirtis - 6 metai. Specializuojuosi veido priežiūros priemonių parinkime pagal odos būklę ir poreikius. Atlieku išskirtinį modeliuojantį masažą. Turiu didelę patirtį dirbant su kosmetologiniais aparatais ir lazeriais. Visada įsiklausau ir prisitaikau prie kiekvieno kliento norų ir poreikių.

Paslaugos

Veidas
Masažas
Monika

Paslaugos

Veidas
Masažas
Megė

Apie

Esu kosmetologė Megė, įgijusi sveikatos mokslų profesinį bakalauro laipsnį. Sveika ir graži oda - mano siekiamybė. Pagrindinis mano tikslas, tai išskirtinis dėmesys klientui, kuris leidžia ne tik spręsti odos problemas, bet ir suprasti jų atsiradimo priežastis. Labiausiai džiaugiuosi suteikdama klientui galimybę atsipalaiduoti ir sugrįžti ne tik pagerinti savo odos būklę, bet ir pailsėti. Todėl lauksiu kiekvieno norinčio bendradarbiauti ir kartu siekti geriausių rezultatų.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Apie saloną

BABOR Icoone & EM-Shape SPA centras
09311 Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius

BABOR įsikūrė 1956 m. ir nuo tada juoda rožė yra plačiai žinoma kaip profesionalios kosmetikos simbolis. Būtent BABOR, susikūrusi Vokietijoje, buvo pirmoji kompanija nustačiusi aukštus standartus kosmetikos produkcijai ir jos raidai, tad iki šiol dedama daug pastangų išlikti lydere.

Kompanija orientuota į nuolat atnaujinamas, prabangias bei efektyvias procedūras, kurios pritaikomos individualiai pagal specifinius poreikius. Inovatyvi kosmetika ir aukšto lygio specialistų parengimas užtikrina ne tik akivaizdžius rezultatus, bet ir itin malonią patirtį.

BABOR išsiskiria kruopščiai sukomponuotomis formulėmis, į kurių sudėtį įeina tik patys aktyviausi ingredientai, atrenkami aukšto lygio savo srities profesionalų.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Babor
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021

Grožio salonai netoliese