Viskas atlikta nepriekaištingai 😉 Jutyna maloni ir labai kruopšti
Paslaugą atliko Justyna Kašinska•Blakstienų priauginimas
Karina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Justyna yra puiki meistrė, labai stengiasi atlikti savo darbą nepriekaištingai! Meistrė atidi, maloni, kruopšti. Atmosfera labai maloni, visada groja atpalaiduojanti arba neutrali muzika, todėl niekada nesuerzina, galima ir nusnūsti. Švara, gaiva, jaukus kabinetukas! Vertinu puikiai!:)
Paslaugą atliko Justyna Kašinska•Blakstienų priauginimas
Ingrida Nina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai graži aplinka ir tikrai gera meistre Justina, kruopšiai daro priauginimą bei antakių laminavimą, rekomenduoju. 🥰🤗
Paslaugą atliko Justyna Kašinska•Blakstienų priauginimas
Gabrielė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nu žinokite labai blogai,gaila:(
Akis procedūros metu pradėjo skaudėti,pragulėjus 3 val. ir susimokęjus 47 eurus kitą rytą atsikęliau su raudona akimi ir skaudančia).Blakstienas prisiaugineju daug metų,nesu alergiška ir pan.
Paslaugą atliko Justyna Kašinska•Blakstienų priauginimas
Inga•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai ☺️
Paslaugą atliko Justyna Kašinska•Blakstienų laminavimas