Lankėmės pirmą kartą ,viskas gerai . Manau ,draugausime ilgai 🤗
Paslaugą atliko Gabrielė•Vaikų kirpimas
Rasa•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada puikiai❤️ ačiū
Paslaugą atliko Gabrielė•Vaikų kirpimas
Dalia•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rašau jau ne pirmą atsiliepimą 🙂 Džiaugiamės atradę Gabrielę. Po kiekvieno apsilankymo sūnus grįžta laimingas, patenkintas ir gražus 😁 Kruopšti, šauni meistrė 👌 Kuo dižiausios sėkmės!