Barbara grožio salonas

Taikos g. 104-59, , 05222 Vilnius
4,8
106 atsiliepimai
Taikos g. 104-59, , 05222 Vilnius

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
106 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Kristina, nereali leister! Šilta, puikiai suprantanti poreikius, išklausanti ir įkvepianti. Rekomenduoju visiems. Pradėjau reguliariai lankytis:) Sėkmės!
Živilė
prieš 4 dienas
Iš lauko atrodo gražiai, viduje keistas stilius, lyg ir prabangūs baldai, tačiau derinama su pigia plastika.. atrodo nekaip. Augalai vazonuose tarp kirpėjų veidrodžių nesižiūri, bet tiek to ta aplinka. Pasiūlo kavos su saldainiu, tiesa kava gan nekokia. Iš tarnybinių patalpų aidintis juokas ir klegesys nelabai profesionaliai atrodo.. Salono administratorė ir manikiūrininkė tas pats asmuo, tai ne visi klientai pasitinkami.. Darbuotojai be uniformų, vardo kortelių, nežinai su kuo bendrauji. Jei eini tvarkytis plaukų, nagų, žiūri, kaip pati meistrė atrodo, kokią kokybė vertina.. Vienos jš kirpėjų plaukai.. na, nesuprasi, kas ten darosi, šukuosenos jokios, atrodo, kaip varnų lizdas, tai, kaip galima tikėtis, kad ji klientų plaukus padailins? Manikiūrininkė freza naudotis nemoka, tai, kam ją išvis naudoti?? Apskritai pagal darbo techniką matosi, jog nesitobulina, kvalifokacijos nekelia. Vienintelis pliusas, kad odelių nesužalojo, o dėl nagų.. na, ir gerai, kad nenuėmė viso gelio, nes būtų nagus pažeidus 100%. nagų vaizdas nekoks, bent jau nesužaloti. tai už šitus du dalykus ir gaunate žvaigdutę, nes nežinau, kaip kitaip vertinti. p. s. dėl įrankių sterilizacijos neaišku visiškai, nes išsitraukė iš nežinia kur. kai iš maišelio išpakuoja prieš akis ar iš aparato išima ar bent iš kokios dėžutės, o čia tiesiog atsirado.. dezinfekcija, darbas su pirštinėm? pamirškit, to nepamatysit. Personalo prašau neįsižeisti, o atkreipti dėmesį, pripažinti klaidas ir patobulėti. klientų atbaidyt nenoriu, bet paslaugų kokybiškesnių tikiuosi.
Anonimas
prieš 8 dienas
kokybiskai ir labai greitai atliktas manikiuras su lakavimu. manikiuras kruopstus, sutvarkytos ne tik odeles, bet ir visos atplaiseles, viskas kas aplink, kitur tik odeles nukarpo. greitai ir graziai nulakuota.
Inga
prieš 10 dienų
Kaip visada super .
Zuzana
prieš 12 dienų
Labai patinka šitas salonas, esu gerose rankose
Anonimas
prieš 13 dienų
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Barbara grožio salonas
Taikos g. 104-59,
05222 Vilnius

Barbara grožio salonas - profesionalios paslaugos.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese