Gabrielė geriausia kirpėja. Rekomenduoju 100 %!
Viskas ok, graži atmosfera, patenkintas, ačiū:)
Kirpimas brangus,nebuvo vertas. Atsuko i veidrodį tik kai baigė kirpimą. Atrodė gerai, bet po savaites teko naujai kirptis,taisyti šukuosena.
Super atliktas darbas, rekomenduoju!!!!! 🙂
Rodyti daugiau atsiliepimų...