Uzsirasem internetu, bet prieme veluodamas 40minuciu, nes musu laiku paeme kita klienta. Kirpom berniuka 11m.sunkiai susikalbejom, apkirpo ne visai tinkamai, kreivai priekije paliko apkirpta :( vaikas liko nepatenkintas. Jei grisim, tai tik ne pas sita kirpeja :(
Paslaugą atliko Marco Antonio•Vyriškas kirpimas
Matvej•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo, patiko aplinka ir meistras
Paslaugą atliko Barzan•Vyriškas kirpimas
Silverijus•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Thank you Andreas you are the best my son only likes you 10 at 10 professional vary good the best Barber in the world