Lankiausi šiame salone pirmą kartą, atmosfera galėtų būti pozityvesnė, bet pats kirpėjas - Marco Antonio - rūpestingas, malonus ir apkirpo taip, kaip ir tikėjausi, todėl rezultatu esu patenkintas.
Paslaugą atliko Marco Antonio•Vyriškas kirpimas
Andrejus•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už puikų mano sūnaus kirpima ! Sūnui labai patiko ,kirpimas tvarkingas ir jam labai tinka .Matosi ,kad puikiai mokate bendrauti su vaikais .Butinai sugrįšime dar kartą!
Paslaugą atliko Andrėjus•Vyriškas kirpimas
Aivaras•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Goood🔥
Paslaugą atliko Bekzat•Vyriškas kirpimas
Nerius•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpimas buvo prastas. Apkirpta visai netaip kaip buvo prašyta. kirpimo technika bloga kirpimas reikalavo tik mašinėles tačiau buvo naudojamos žirklės.