Meistras nukirpo mažylį gal ir gražiai,tačiau jo rankos nėra skirtos kirpti vaikus.Vaikui,kuriam patinka eiti į kirpyklas ir kur su juo visada elgiamasi švelniai,šįkart buvo irzlus ir nepatenkintas,nes meistras buvo grubus ir skubėjo.Patirtis nekokia
Paslaugą atliko Andrėjus•Vaikų kirpimas
Edita•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobula, grasu atmosfera, jauku, geri keistai, Lilija draugiška ir gera meistrė, rekomenduoju šitą saloną
Vyriškas kirpimas
Genadij•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkinga aplinka, geras meistras.
Paslaugą atliko Barzan•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiu esu labai patenkintas kirpimu.Labai geras meistras!!!