Na visų pirma Aleksandra kalba tik rusiškai. Salone turėjau ieškot kas padėtų vertejaut jog galėčiau pasakyt kaip norime kad apkirptų,nes pati Aleksadra nepasidomėjo tiesiog norėjo greičiau imtis darbo. Prašiau nenaudot mašinėlės,deja nuo jos pradėjo. Žodžiu prašiau šiek tiek apkirpt viršugalvį,tai viską nudžiorino vienodai. Reziumė jeigu neturit patirties su vaikais,tai ir nekirpkit jų!!!! Ir be kita ko lietuvoje būtų malonu paslaugas gauti LT kalba.
Paslaugą atliko Aleksandra•Vaikų kirpimas
Laura•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Mukesh•
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Jaroslav•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
malonus bendravimas ir apkirpo puikiai. kaina taip pat gera
Paslaugą atliko Tatjana•Vaikų kirpimas
Ineta•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Apkirpo tikrai labai gražiai.Bet jau antra karta užsirašome laikui o atėjus tenka laukti apie 15min.norėtusi kad užsirašius laikui nevėluotu ilgiau negu 5min.Reiktu ilginti gal laika paslaugos.O šeip viskas ok,patinka kainos ir kokybės santikis.Ačiū