Atėjome su keturmečiu, meistras truputį nerimavo, ar toks mažas leisis, ar nebijos, matyt dažniau vyresnius kerpa, bet labai stengėsi, norėjo tiksliai įsitikinti ko norime, dirbo kruopščiai, bet stengėsi greitai, kad nepabostų sėdėti. Gražiai, draugiškai kalbino, buvo malonus ir paslaugus. Kirpykloje yra vaikams mašinėlė, kurioje smagiau mažiesiems kirptis. Puiki patirtis.
Paslaugą atliko Pavelas•Vaikų kirpimas
Ūla•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Aptarnavimas labai geras, geri malonūs kirpėjai, gražiai atlieka savo darbą.
Paslaugą atliko Mukesh•Vyriškas kirpimas
Ernestas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas ok. Bet eilini karta “neveikė” kortelių skaitytuvas.
Paslaugą atliko Mukesh•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Tomas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kortelių skaitytuvas yra, bet jau kelinta karta “neveikia”
Paslaugą atliko Yeva•Vyriškas kirpimas
Tomas•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
puikiai dirba. dekojame Ievai apkirpo siuolaikiskai.