Kirpėja Neli, nemoka atlikti savo darbo tinkamai, jeigu norite padoriai apsikirpti, tikrai patariu nesiregistruoti pas ją. Šukuosena buvo kreiva, gale kirpimo teko rodyti ką taisyti, bekerpant dar sugeba ir telefonu kalbėtis…😡
Vyriškas kirpimas
Eimantas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Geras salonas, geri darbuotojai, linksma atmosfera
Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Gintaras•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Best!
Paslaugą atliko Cesar•Vyriškas kirpimas
Mindaugas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko! Puikiai sutvarkyta šukuosena, maloni atmosfera ir geras aptarnavimas.