Puikiai apkerpa, padeda išsirinkti norimą šukuoseną, maloniai aptarnauja.
Vyriškas kirpimas
Faust•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Aplinka buvo jauki, darbuotojai, labai draugiški. Tomas buvo dėmesingas, kalbėjomės apie tai, kad auginu plaukus, norėjau patrumpinti šonus ir viršų, o galą palikti nepaliestą, tarsi “mullet” stilius su jo kūrybiniu prisilietimu. Deja, rezultatas manęs netenkino, šonai nukirpti labai trumpai iki pat viršaus, o tarp viršaus, šonų ir galo trūko perėjimo, viskas atrodė nebaigta. Manau, kad įvyko nesusikalbėjimas. Viršus pakirptas gerai, bet bendras vaizdas nuvylė.