Barzdakas salonas man labai patiko.Barberiai paslaugūs ir draugiški,puikiai išmano savo darbą ir žino,kaip padaryti,kad klientui patiktų.Labai lengva komunikacija.Nusprendus auginti barzdą, barberiai man viską parinko taip,kad man tiktų.Lankausi šiame salone jau daugiau nei 6 mėn.Ne tik aš, bet ir sūnui pasiūliau,jam irgi viskas labai patiko,ypač kai pasiūlo stiklinę Coca-Cola.Jeigu svarstote auginti barzdą arba norite naujos,stilingos šukuosenos,kviečiu užsukti,tai ne tik kirpykla,tai spa vyram
Paslaugą atliko Sadig•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Miroslav Sadovskij•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Ismayilov•Vyriškas kirpimas
Tadas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionalus kirpimas. Visada čia kerpuosi pas kirpėją Javid, bet jam susirgus buvo pasiūlyta pakeisti vizitą pas Sadi. Tad kiekvienas čia dirbantis žino savo darbą ir išlaiko aukštą lygi.
Paslaugą atliko Sadig•Vyriškas kirpimas
Algirdas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super
Paslaugą atliko Sadig•Barzdos kirpimas ir modeliavimas