Rekomenduoju. Visada 10/10. Malonus aptarnavimas, puikus kirpimas.
Paslaugą atliko HaJi•Vyriškas kirpimas
Aurimas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi apsilankymu šiame salone! Kirpimas atliktas nepriekaištingai – meistras Sadig dirba labai kruopščiai, atidžiai ir profesionaliai. Buvo įsiklausyta į visus mano norus, kiekviena detalė atlikta neskubant ir labai preciziškai.
Saloną galima pagirti ir už švarą bei tvarką – aplinka jauki, maloni ir tvarkinga. Akivaizdu, kad čia rūpinamasi tiek darbo kokybe, tiek kliento komfortu. Likau labai patenkintas rezultatu ir tikrai dar sugrįšiu.
Paslaugą atliko Sadig•Vyriškas kirpimas
Jurij•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
7/10
Paslaugą atliko Sadig•Barzdos kirpimas ir modeliavimas
Robertas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas gerai, tik tas kad pakilo kaina jau.
Paslaugą atliko Javid•Vyriškas kirpimas
Povilas•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Apsilankius pas ne vieną specialistą šioje vietoje, kol kas prasčiausia patirtis. Daug kalbų, nereikalingų judesių, o pradžia turbūt turėtų būti privalomas galvos plovimas ypač atėjus su kepure. Noriu tikėt, kad tai tik vakarinis išsiblaškymas.