Sūnus labai patenkintas. Jau kurį laiką vaikšto pas tą patį kirpėją.
Paslaugą atliko Orkhan
Asta•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atsitiktinai užsiregistravau apsikirpti. Maloniai nustebino. Patiko. Apkirpo taip kaip norėjau. Pasiūlė arbatos, vandens. Nedaugžodžiavo :) Mandagus. Rekomenduoju.