Dirba malonus vaikinai. Atmosfera irgi - ok.
Taciau kompetencija-didelis klausimas.
Zulino valanda, o rezultatas toks, jog atrodo kad apsikirpau pats. Labai blogai!
Iskandziota, nelygiai suformuota.
Teks eiti kirptis vel.
Paslaugą atliko Deividas•Vyriškas kirpimas
Vytautas•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
very good
Vyriškas kirpimas
Mark•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionaliai atliktas kirpimas. Draugiška ir maloni aplinka. Visada renkuosi tik čia patikėti savo stilių ir lieku super patenkintas rezultatu.