Labai draugiška atmosfera ir geras meistras. Rekomenduoju 😊
Vyriškas kirpimas
Kiril•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko haircutas, nors pradzioje nebuvau pilnai nusprendęs kaip norėčiau, barberis, padėjo apsispręsti ir padarė tai labai profesionaliai. Taip par buvo labai jauki atmosfera. Visiems siūlyčiau 🙃