Nelikau patenkinta. tereikejo nuimt gelinį laką, bet atlikta neprofesionaliai, nagų kraštuose jo palikta. Tada užlakavo paprastą permatomą laką, ir kai parodziau, kad krastuose like ramsaus lako, meistre tiesiog padildino ( lakas neisdziuves....)
Nagų lako (gelinio) nuėmimas
ieva•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas nuostabiai
Paslaugą atliko Agnė•Veido pilingas
Gintarė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Taip prastai net pati nemoku antakių susitvarkyti.
Antakių ir blakstienų dažymas
IevaR•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas patiko iš esmės. Meistrė maloni, dirbo krupščiai ir gretai. Aplinka irgi pakankamai jauki. Nusiskundimų neturiu.
Paslaugą atliko Rugilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai! Blakstienos laikosi, labai maloni meistre, patogus laikai :)