Agnė labai kruopšti bei komunikabili meistrė☺️ Labai patiko sutvarkyti antakiai. Ačiū labai!
Antakių ir blakstienų dažymas
Orinta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pedikiūrą atliko greitai ir kokybiškai. Viskas puiku.
Paslaugą atliko Justina•Pedikiūras
Greta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankausi jau antrą kartą ir labai rekomenduoju. Viskas puikiai!
Antakių ir blakstienų dažymas
Greta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau ne pirmą kartą dariausi pedikiūrą ir lakavimą. Puiki meistrė-neturiu prie ko prikibti, nes biskas puikiai!Atlieka tikrai kokybiškai darbą ir greitai🫶🏻
Paslaugą atliko Rugilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras