Beardland (Vilniaus g.)

Vilniaus g. 9, Vilnius, 01102
4,7
22 atsiliepimai
Vilniaus g. 9, Vilnius, 01102

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,7
22 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Viskas labai gerai. Administratorius (man atrodo) puikus žmogus, pasiūlė gėrimų, pasiteiravo ar dar kažko reikia. Barberis supranta ką daro. Pirmiausia pasiteiravo kaip kirpti, užteko pasakyti, kad šonus trumpiau, viršų ilgiau, žodžiu susikalbėjom be daug kalbų. :D Ne tik greitai (kas yra gerai, nes kam ten sėdėti pusantros valandos) ir puikiai apkirpo, bet ir pašalino gyvaplaukius ugnimi, sutvarkė antakius. Kažkas rašė, kad neplauna galvos, man išplovė du kartus - prieš ir po kirpimo. Po paslaugos, administratorius pasiteiravo ar viskas gerai, atsakiau: - žinoma, kad gerai. Ačiū !
Aivaras
prieš 5 valandas
Lukas
prieš 14 valandų
Super
Justas
prieš dieną
Don't understand why everyone gives perfect rating, the meaning of giving comments and rating, that someone who's choosing could get real view what's is waiting for him. This barbery was just normal. I have taken sultan service and it was just half long as it should be and only interesting thing what I expierenced - burning some ear hairs. But washing your hair when you have to lay in front it's so uncomfortable... When I ask to suggest some styles for beard form or for hair, barber just started to cut without giving some options. Barber skill is for sure professional. But overall service was just average.
Kaspar
prieš 3 dienas
Puiki lokacija, malonus aptarnavimas ir greitas bei kokybiškas darbas
Augustas
prieš 4 dienas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Beardland (Vilniaus g.)
01102 Vilniaus g. 9, Vilnius

Sveiki atvykę į mūsų Barbershop. Iš mūsų Barbershop jūs išeisite su naujausia šukuosena bei madingai suformuota ir nuskusta barzda. Neabejojame tuo, jog mūsų Barbershop jūs patirsite geriausią aptarnavimą Lietuvoje. Mūsų darbuotojų komanda yra savo srities profesionalai, jie žino kaip suteikti jūsų šukuosenoms ir barzdoms madingą ir klasikinį stilius bei kaip puoselėti jūsų veidą ir plaukus prabangia kosmetika.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0020:00
SekmSekmadienis
10:0020:00
Šiame salone naudojami produktai

Barbershops netoliese