puikiai sutvarkyti ir nudažyti antakiai, darbą atliko kruopščiai.Lankiausi pirmą kartą, grįšiu.
Antakių korekcija siūlu
Žana•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki atmosfera ir profesionalios paslaugos. Vien tvarkydamasi antakius jaučiuosi kaip po gero poilsio ir spa, ką jau kalbėti apie kitas veido procedūras. Darbo kokybė itin preciziška, labai rekomenduoju.
Greta•prieš beveik 6 metus
Rodyti salono atsakymą...
Po pirmojo apsilankymo šiame grožio salone, tapau nuolatine kliente, nes vertinu profesionalumą ir kokybę. Po vizito pas Kosmetologė Viktorija išeinu 5 metais jaunesnę, o po vizito pas Valerija 5 kart gražesnę 😋.
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Rodyti salono atsakymą...
Malonus bendravimas, viską kruopščiai, likau labai patenkinta.