Tokio kantrumo ir švelnumo meistrė! Vėrėme auskariukus 4 metų mergaitei. Pirmąją ausytę leido įverti labai noriai, o su antrąja teko įkalbinėti beveik pusvalandį, visgi labai maloniai nuteikė Kristinos ramybė ir nepasidavimas įkalbinėjant išlaikant ramų toną. Labai ačiū! Tikrai rekomenduojame veriantis pirmuosius auskariukus. Sekmės!
Paslaugą atliko Kristina•Auskarų vėrimas
Viktorija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Čia vis grįžtu ir grįžtu lb patinka šios meistrės darbas, man lb tinka ir patinka ❤️
Paslaugą atliko Kristina•
Antakių dažymas Henna dažaisRodyti viską...
Akvilė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Antakius nudažė puikiai kaip visada 👌 Tikra savo srities profesionale 🙂
Paslaugą atliko Kristina•Antakių dažymas Henna dažais
Jolanta•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas labai gerai
Paslaugą atliko Kristina•Antakių korekcija siūlu
Monika•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko, puiki meistrė. Tobulas rezultatas! 💯
Paslaugą atliko Kristina•Antakių dažymas Henna dažais