Po kelionės oda nuo saulės ir vėjo buvo išsausėjusi, pavargusi, todėl nusprendžiau pasilepinti veido odos procedūra pas kosmetologę Laimą – ir tikrai nenusivyliau. Procedūra labai patiko: oda akivaizdžiai atsigavo, tapo švelni, sudrėkinta, jautėsi tikra atgaiva. Maloniai nustebino ir tai, kad poveikis išliko ilgai. Laima taip pat pakonsultavo dėl tolimesnės veido priežiūros – gavau vertingų patarimų. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą!
Paslaugą atliko Laima Jurėnienė•Veido procedūros
Aistè•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada, viskas atlikta puikiai
Paslaugą atliko Laima Jurėnienė•Veido procedūros
Akvile•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Laima ya nuostabi,jau po apsilankymo-iš karto matau rezultatus.Visiškai pasitikiu ir patikiu savo grožį ir odos sveikatą Laimai💌
Paslaugą atliko Laima Jurėnienė•Veido procedūros
Jolita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko atlikta procedūra, veido odos pojūtis po jos.