Laimutė - auksarankė! Kiekvienas apsilankymas stebuklingas, “išnešantis į kosmosą” :)) tik patys geriausi žodžiai ir rekomendacijos!
Paslaugą atliko Laima Jurėnienė•Veido procedūros
Agnė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Blakstienos gavosi so-so, bet tik todėl, kad jos labai šviesios, dažymas vargiai ką keičia :D Antakiai - puikūs. Čia net ir tokios procedūros gali būti atpalaiduojančios. :)
Antakių ir blakstienų procedūros
Milda•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaskart su nekantrumu laukiu apsilankymo, nes rezultatai pralenkia lūkesčius.
Paslaugą atliko Laima Jurėnienė•Veido procedūros
Kamilė•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Buvau pirmą kartą, procedūra atlikta kokybiškai, greitai ir neskausmingai. Grįšiu dar. Ačiū labai! :)