Čiurlionio g.19, Vilnius, 03101
Atidaryta šiandien : 08:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
84 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Super !
Dana yra nepakartojama specialistė. Vizito metu mane nustebino rūpesčiu ir atidumu. Kituose salonuose esu patyrusi jausmą, jog specialistė tiesiog nori padaryti užsakytą procedūrą ir tiek, Dana anaiptol, ji stengiasi atliepti jūsų odos poreikius, parenka specialią eigą jūsų odos problemoms gydyti, visa jos naudojama kosmetika sudaryta iš natūralių komponentų. Procedūrų metu ir po jų, jaučiuosi kaip po geros spa sesijos.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Kamilė
5.0
5 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Olesia
Beauty Evolution įkūrėja - Ilgalaikio makiažo meistrė
5.0
7 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Dana
Grožio ir estetikos terapeutė - kosmetologė
5.0
27 atsiliepimai

Apie

Kosmetologija yra ne tik mano darbas, bet ir gyvenimo aistra. Visada domėjausi odos priežiūra ir kova su jos defektais, todėl nusprendžiau susieti savo ateitį su šia sritimi. Esu įgijusi aukščiausios kvalifikacijos CIDESCO grožio terapeuto tarptautinį Šveicarišką diplomą bei INFA grožio estetiko diplomą kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje. Ties tuo mano žinios nesustoja, nuolatos jas tobulinu seminaruose ir individualiuose mokymuose. Kurdama grožio planą pirmiausia ieškau problemos priežasties ir sutelkiu dėmesį į jos pašalinimą. Atsižvelgiu į kiekvieno kliento poreikius ir taikau tik jam skirtą individualią procedūrą. Laimingas klientas tai aukščiausias mano darbo įvertinimas. Leiskite man prisidėti prie Jūsų grožio ir geros nuotaikos kasdien 😊 “P.S. - Always make room for more beauty in your life”

Paslaugos

Veidas
Jelena

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Siuzana
Kosmetologė - grožio terapeutė

Apie

Esu kvalifikuota kosmetologė, įgijusi aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto bei INFA grožio estetiko diplomus, tačiau ir toliau gilinu savo žinias kosmetologų ir dermatologų konferencijose, seminaruose bei individualiuose mokymuose. Tikiu, kad dėka efektyvių veido odos procedūrų, kasdieninės odos priežiūros, kantrybės, harmoningo gyvenimo būdo, kiekvienas gali turėti sveiką ir gražią veido odą. Procedūrų metu naudoju profesionalią kosmetiką, kuri yra paremta Guinot grožio instituto laboratorijos (Paryžius) moksliniais tyrimais, bei unikalų GUINOT HYDRADERMIE CELLULAR ENERGY aparatą, kuris atjaunina odą ir veido bruožus 3 unikaliomis funkcijomis (dinamine jonizacija, šildymu, raumenų stimuliavimu) – kurios kartu atsuka laiką atgal! Procedūros sėkmę lemia ne tik naujausios technologinės medžiagos ir priemonės, bet ir prieš tai atlikta tiksli odos diagnostika, kuri nustato jos tipą bei būklę. Pagal tai parenkama Jums individuali, konkrečios odos poreikius atitinkanti procedūra, atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie Jūsų odos puoselėjimo, o laimingas ir besišypsantis klientas – aukščiausias mano darbo įvertinimas.

Paslaugos

Veidas
Odeta
5.0
17 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Patogumai

Švara ir higiena
Darbuotojams privaloma dėvėti veido kaukę
Klientams privaloma dėvėti veido kaukę
Salone yra dezinfekcinio skysčio
Kabinetai/paslaugų atlikimo ardvės dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Įrankiai dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Galimas ribotas klientų skaičius
Tarp klientų privaloma laikytis atstumo
Bendri
Draugiška gyvūnams

Apie saloną

Beauty Evolution Čiurlionio g.
03101 Čiurlionio g.19, Vilnius

Visos grožio paslaugos po vienų stogų! Esame įsikūrė strategiškai patogioje miesto vietoje. Mus rasite Čiurlionio g. 19, Vilnius.

Lauksime jūsų atvykstant!

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0019:00
SekmSekmadienis
08:0019:00

Grožio salonai netoliese