Beauty Evolution Čiurlionio g.

4,9
32 atsiliepimai
Čiurlionio g.19, Vilnius, 03101

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

4,9
32 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Dana nuostabi meistrė, esu sužavėta atidumu, patarimais, švelnumu, procedūrų išskirtinumu ir profesionalumu. Jeigu ieškote kosmetologės arba norite pailsėti ir pasigražint, tobula vieta pas Dana!. Ačiū ir iki
Užsiregistravus kosmetologė Dana neatvyko atlikti procedūros ir nepranešė, kad negalės. Ačiū už sugaištą laiką.
Rodyti salono atsakymą...
Esu ne vieną kosmetologę aplankusi, bet tokios rūpestingos,dėmesingos,duodančios tiek patarimų dar nesutikau! Labai rekomenduoju ir tikrai sugrįšiu !Dar gauni ir ekstra spa ,kas nebuvo įtraukta į procedūrą :)
Maloni, kruopsti meistre, suteike patarimu, atliko valyma ir pigmentacijos mazinima. Lankysiuos kitakart
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Odeta

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

B
Beatričė

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Olesia
Beauty Evolution įkūrėja - Ilgalaikio makiažo meistrė

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Kamilė

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Siuzana
Kosmetologė - grožio terapeutė

Apie

Esu kvalifikuota kosmetologė, įgijusi aukščiausios kvalifikacijos tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto bei INFA grožio estetiko diplomus, tačiau ir toliau gilinu savo žinias kosmetologų ir dermatologų konferencijose, seminaruose bei individualiuose mokymuose. Tikiu, kad dėka efektyvių veido odos procedūrų, kasdieninės odos priežiūros, kantrybės, harmoningo gyvenimo būdo, kiekvienas gali turėti sveiką ir gražią veido odą. Procedūrų metu naudoju profesionalią kosmetiką, kuri yra paremta Guinot grožio instituto laboratorijos (Paryžius) moksliniais tyrimais, bei unikalų GUINOT HYDRADERMIE CELLULAR ENERGY aparatą, kuris atjaunina odą ir veido bruožus 3 unikaliomis funkcijomis (dinamine jonizacija, šildymu, raumenų stimuliavimu) – kurios kartu atsuka laiką atgal! Procedūros sėkmę lemia ne tik naujausios technologinės medžiagos ir priemonės, bet ir prieš tai atlikta tiksli odos diagnostika, kuri nustato jos tipą bei būklę. Pagal tai parenkama Jums individuali, konkrečios odos poreikius atitinkanti procedūra, atsižvelgiant į Jūsų norus ir pageidavimus. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie Jūsų odos puoselėjimo, o laimingas ir besišypsantis klientas – aukščiausias mano darbo įvertinimas.

Paslaugos

Veidas
Dana
Grožio ir estetikos terapeutė - kosmetologė
4.7
13 atsiliepimai

Apie

Kosmetologija yra ne tik mano darbas, bet ir gyvenimo aistra. Visada domėjausi odos priežiūra ir kova su jos defektais, todėl nusprendžiau susieti savo ateitį su šia sritimi. Esu įgijusi aukščiausios kvalifikacijos CIDESCO grožio terapeuto tarptautinį Šveicarišką diplomą bei INFA grožio estetiko diplomą kuris yra pripažįstamas visame pasaulyje. Ties tuo mano žinios nesustoja, nuolatos jas tobulinu seminaruose ir individualiuose mokymuose. Kurdama grožio planą pirmiausia ieškau problemos priežasties ir sutelkiu dėmesį į jos pašalinimą. Atsižvelgiu į kiekvieno kliento poreikius ir taikau tik jam skirtą individualią procedūrą. Laimingas klientas tai aukščiausias mano darbo įvertinimas. Leiskite man prisidėti prie Jūsų grožio ir geros nuotaikos kasdien 😊 “P.S. - Always make room for more beauty in your life”

Paslaugos

Veidas
Jelena

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Beauty Evolution Čiurlionio g.
03101 Čiurlionio g.19, Vilnius

Visos grožio paslaugos po vienų stogų! Esame įsikūrė strategiškai patogioje miesto vietoje. Mus rasite Čiurlionio g. 19, Vilnius.

Lauksime jūsų atvykstant!

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0019:00
SekmSekmadienis
08:0019:00

Grožio salonai netoliese