BEAUTY HOME 13

4,9
703 atsiliepimai
Jakšto g. 13, Vilnius (Salonas "Mira"), 01105
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
703 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nuostabu!
Lankausi jau apie puse metų. Labai patinka kaip Viktoriją atlieka darbą. Kutikulos atauga lėtai ir tvarkingai. Lakas laikosi labai gerai.
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė, labai kruopšti ir rūpestinga, esu labai patenkinta🥰
Labai maloniai, draugiškai priėmė, manikiūrą atliko kruopščiai, atidžiai ir gražiai
Rodyti salono atsakymą...
Labai gera meistrė, per 4 apsilankymus nei karto nėra įkirpus ar pažeidus odelių , mano oda yra labai plona.Yrankiai sterilūs, dirba labai kruopščiai, atsižvelgia į visus kliento norus.Spalvų pasirinkimas milžiniškas. Labai rekomenduoju meistrę Viktoriją.
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Viktorija
5.0
49 atsiliepimai

Apie

Sveiki! Mano vardas Viktorija. 👋Aš Grožio namų «Beauty HOME 13» komandos narė. Esu manikiūro meistrė. Savo profesiją įgijau Ukrainoje. Mano darbo patirtis - 4 metai. Manikūro atlikimui naudoju kombinuotą aparatinę techniką, taip pat galiu atlikti ir klasikinį manikiūrą. Atlieku gelinį lakavimą, nagų stiprinimą geliu ir akrilo geliu. 🔥 Mano aistra - nestandartinis nagų dizainas. Bet jei nesate pasiruošusi drąsiems eksperimentams, mielai atliksiu vienspalvį gelinį lakavimą. Maloniai kviečiu rinktis mano paslaugas.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Olena
Manikiūro ir pedikiūro meistras
5.0
47 atsiliepimai

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Olena. Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė, bei manikiūro dėstytoja. Savo profesiją įgijau Ukrainoje. Mano darbo patirtis 5 metai. Esu diplomuota specialistė, išklausiau 4 kvalifikacijos kėlimo kursus, ir turiu daugiau nei 15 manikiūro srities sertifikatų. Mokiausi pas geriausius Ukrainos ir kitų šalių manikiūro dėstytojus. ☝️ Dirbu su geriausiomis medžiagomis, tokiomis kaip Viktorija boro, Emi cosmetics ir CND Creative. 🌸 Manikiūro ir pedikiūro atlikimui naudoju įvairias dizaino technikas, pati piešiu ranka. ❗️ Seku nagų industrijos naujoves, kad Jūsų manikiūras būtų aukščiausio lygio ir sulauktumėte daug komplimentų. 🌺 Gyvenimas nėra tobulas, bet manikiūras gali toks būti! @zibn.nails Instagram account 👌

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Angelina🇺🇦🇱🇹
Manikiūro ir pedikiūro meistras
4.9
33 atsiliepimai

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Angelina. 👋 Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. Savo profesiją įgijau Ukrainoje. Mano darbo patirtis 3 metai. Esu diplomuota specialistė, du kartus išklausiau kvalifikacijos kėlimo kursus ir gavau 4 sertifikatus nagų priežiūros srityje. 📍 Dirbu su geriausiomis medžiagomis, tokiomis kaip Victoria boro, Emi kosmetika ir CND Creative. 🫳 Gražios rankos - moters vizitinė kortelė, o išpuoselėti nagai svarbiausia jų įvaizdžio dalis. 👣 Man taip pat patinka atlikti pedikiūrą, dirbu labai kruopščiai. Man patinka pats procesas. 💖 Kai mano klienčių kojos įgauna lengvumo pojutį, tampa gražios ir sveikos, suprantu, kad tai darau neveltui!

Paslaugos

Nagai
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Ekaterina🇺🇦🇱🇹
Manikiūro ir pedikiūro meistras
5.0
33 atsiliepimai

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Jekaterina. Dirbu Vilniuje “Beauty HOME 13” glaudžioje ir draugiškoje komandoje. Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. Savo profesiją įgijau Ukrainoje. Mano darbo patirtis - daugiau nei 10 metų. 💯 Garantuoju aukščiausią savo procedūrų kokybę! 🆘 Jei Jus vargina įaugęs kojų nagas ar erzina įkyrus nuospaudas, tuomet turėtumėte ateiti pas mane. Padėsiu Jums atlikdama podologinį pedikiūrą. 💓 Juk sveikos pėdos yra geros sveikatos ir nuotaikos garantas, ar ne?! ‼️ Manikiūro ir pedikiūro atlikimui naudoju įvairias technikas. Visi instrumentai kruopščiai dezinfekuojami 💥 Su malonumu parinksiu Jums patinkantį nagų dizainą. Turime didelę gelinių lakų paletę!.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ekaterina🇺🇦🇱🇹

Profesionalus6
Valentyna🇺🇦🇱🇹
Manikiūro ir pedikiūro meistras
4.9
395 atsiliepimai

Apie

Susipažinkime! 👋 𝐕𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧𝐚 - mūsų „Beauty HOME 13“ komandos lyderė, 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐢𝐫 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐦𝐞𝐢𝐬𝐭𝐫𝐞̇. 💯 Talentas, kūrybiškumas, profesionalumas, aukšta kvalifikacija, kruopštumas, kokybės užtikrinimas, komunikabilumas, dėmesingumas, draugiškumas - tai tikrai ne visos patrauklios mūsų šaunios komandos savybės. 👩 𝐌𝐨𝐭𝐞𝐫𝐢𝐦𝐬 𝐛𝐮̄𝐝𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐫𝐮̄𝐩𝐢𝐧𝐭𝐢𝐬 savo išvaizda, puoselėti ją, prižiūrėti rankas ir kojas. 👨‍🦰 Tačiau ne paslaptis, kad 𝐯𝐲𝐫𝐚𝐢 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐝𝐮𝐫𝐢𝐚 su tokiomis pačiomis ar net 𝐫𝐢𝐦𝐭𝐞𝐬𝐧𝐞̇𝐦𝐢𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐨𝐦𝐢𝐬 (įaugę kojų nagai, sausos pėdos, įtrūkimai ir kt.). 👣 𝐏𝐨𝐝𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐧𝐢𝐬 (probleminių pėdų) 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐚𝐬 susideda iš įvairių odos ir kojų nagų priežiūros procedūrų komplekso ir yra labai populiarus tarp vyrų. ❗️ Dėl šios prpcedūros atlikimo 𝐫𝐞𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐝𝐮𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞 𝐤𝐫𝐞𝐢𝐩𝐭𝐢𝐬 į Valentiną. 🕐 Siekdama efektyviau taupyti Jūsų laiką, Valentina įdiegė greitąją procedūrą - 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐢𝐫 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐚𝐭𝐥𝐢𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐯𝐢𝐞𝐧𝐮 𝐦𝐞𝐭𝐮 "keturiomis rankomis". 💯 𝐍𝐚𝐮𝐝𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞 𝐧𝐚𝐮𝐣𝐚𝐮𝐬𝐢𝐚𝐬 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐢̨𝐫𝐚𝐧𝐠𝐨𝐬 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐣𝐚𝐬, 𝐤𝐨𝐤𝐲𝐛𝐢𝐬̌𝐤𝐚̨ 𝐤𝐨𝐬𝐦𝐞𝐭𝐢𝐤𝐚̨, 𝐮𝐥𝐭𝐫𝐚𝐠𝐚𝐫𝐬𝐢𝐧𝐢̨ 𝐢𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐮̨ 𝐯𝐚𝐥𝐲𝐦𝐚̨. ✨ Valentynos 𝐝𝐚𝐫𝐛𝐨 𝐩𝐚𝐭𝐢𝐫𝐭𝐢𝐬 - 12 metų. Turi aukštąjį išsilavinimą, kurį įgijo Kijevo humanitariniame institute. Baigė manikiūro - pedikiūro ir nagų priauginimo kursus "Nika" Kijeve, lankė "Orly" nagų priežiūros ir manikiūro standartų seminarą, taip pat baigė "Millenium" gelinio - akrilinio priauginimo kursus, lankė Viktoria Boro seminarą - visos korekcijos paslaptys. ✨ 𝐕𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧𝐨𝐬 𝐤𝐫𝐞𝐝𝐨: "𝐉𝐮̄𝐬𝐮̨ 𝐫𝐚𝐧𝐤𝐨𝐬 - 𝐉𝐮̄𝐬𝐮̨ 𝐯𝐢𝐳𝐢𝐭𝐢𝐧𝐞̇ 𝐤𝐨𝐫𝐭𝐞𝐥𝐞̇, 𝐨 𝐚𝐬̌ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐫𝐮̄𝐩𝐢𝐧𝐬𝐢𝐮, 𝐤𝐚𝐝 𝐣𝐨𝐬 𝐛𝐮̄𝐭𝐮̨ 𝐧𝐞𝐩𝐫𝐢𝐞𝐤𝐚𝐢𝐬̌𝐭𝐢𝐧𝐠𝐨𝐬". Dirba su Viktorija Boro ir Emi kosmetika.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Valentyna🇺🇦🇱🇹

Aukštos kvalifikacijos45
Profesionalus35
Išmanantis darbą24
Kruopštus10

Apie saloną

BEAUTY HOME 13
01105 Jakšto g. 13, Vilnius (Salonas "Mira")

Pačioje Vilniaus širdyje, jaukioje Jakšto gatvėje, kuri jungia Gedimino prospektą ir palei krantinę besitęsiančią Goštauto gatvę, 13 numeriu pažymėtame name įsikūrė Grožio namai "Beauty HOME 13".

"Beauty HOME 13" - tai ne tik profesionalios manikiūro ir pedikiūro paslaugos.

Tai - naujausių aparatinių technologijų ir aukštos kokybės kosmetikos naudojimas.

Tai jauki atmosfera estetiškai suprojektuotame moderniame interjere.

Mūsų "Beauty HOME 13" komanda - tai penkios diplomuotos specialistės, iš kurių viena yra individualaus manikiūro mokymo dėstytoja.

Kiekvienam "Beauty HOME 13" svečiui skirsime ypatingą dėmesį.

Jūsų sveikata mums be galo svarbi, todėl po kiekvienos procedūros yra dezinfekuojamos visos priemonės ir darbo vieta. Procedūrų metu personalas dėvi apsauginius skydelius arba kaukes, maloniai prašome ir mūsų laukiamų svečių dėvėti kaukes.

Jūsų patogumui "Beauty HOME 13" dirba visas 7 savaitės dienas, be išeiginių.

Taip pat ne piko laiku taikome nuolaidas.

Užsukite į „Beauty HOME 13“ ir liksite maloniai nustebinti ir tikrai nenusivilsite jums teikiamomis paslaugomis.

Būtume dėkingi, jei galėtumėte sumokėti grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:3020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
08:0018:30
Šiame salone naudojami produktai
CND C Shellac
Kinetics Professional Nail Systems
Orly

Grožio salonai netoliese