BEAUTY HOME 13

4,9
2440 atsiliepimai
A. Jakšto g. 13, Vilnius (Salonas "Mirra"), 01105
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 21:00

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
2440 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puikiai, likau patenkinta rezultatu
Rodyti salono atsakymą...
Greitai, kruopščiai, profesionaliai ir tvarkingai.
Rodyti salono atsakymą...
Pedikiūrą atliko dailiai ir greitai. Esu patenkinta :)
Tobulai atliktas prancūzas! Net priaugino nago kampuotį ❤️ ačiū!
Rekomenduoju naujoms klientėms, darbas atliktas nepriekaištingai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Larisa. Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. 👣 𝐈̨𝐚𝐮𝐠𝐞̨ 𝐬𝐤𝐚𝐮𝐬𝐦𝐢𝐧𝐠𝐢 𝐧𝐚𝐠𝐚𝐢, 𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐢̨𝐭𝐫𝐮̄𝐤𝐢𝐦𝐚𝐢, 𝐧𝐮𝐨𝐬𝐩𝐚𝐮𝐝𝐨𝐬, nagų ir pėdų grybelis neretai apsunkina 𝐯𝐲𝐫𝐞𝐬𝐧𝐢𝐨 𝐚𝐦𝐳̌𝐢𝐚𝐮𝐬 žmonių kasdienybę. 👣 Šių ir ir kitų su pėdomis susijusių bėdų žmonėms rekomenduojame podologinį pedikiūrą. 🧰 Meistrė Larisa savo praktiką nukreipė būtent į šias problemas. Šioje srityje ji praktikuoja daugiau nei 8 metus. Turi patvirtintą ES podologo sertifikatą ☑️ 𝐊𝐥𝐚𝐬𝐢𝐤𝐢𝐧𝐢𝐬 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐚𝐬, 𝐧𝐚𝐠𝐮̨ 𝐩𝐫𝐢𝐚𝐮𝐠𝐢𝐧𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐛𝐞𝐢 𝐤𝐨𝐫𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐚, 𝐠𝐞𝐥𝐢𝐧𝐢𝐬 𝐥𝐚𝐤𝐚𝐯𝐢𝐦𝐚𝐬 - Larisa parodys meistriškumo įgūdžius ir atlikimo kokybę. 🪞 „𝐌𝐚𝐫𝐦𝐮𝐫𝐢𝐧𝐢𝐬“ 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐚𝐬 - Larisos 𝐟𝐚𝐯𝐨𝐫𝐢𝐭𝐚𝐬. Moterys renkasi šį dizainą, kadangi jis atrodo 𝐬𝐤𝐨𝐧𝐢𝐧𝐠𝐚𝐢, 𝐬𝐮𝐛𝐭𝐢𝐥𝐢𝐚𝐢 𝐢𝐫 𝐞𝐥𝐞𝐠𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬̌𝐤𝐚𝐢.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Larisa

Profesionalus9
Rūpestingas7

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Juliia. Dirbu Vilniuje Grožio namų “Beauty HOME 13” glaudžioje ir draugiškoje komandoje. Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. Mano darbo patirtis - daugiau nei 10 metų. Taip pat mielai sutvarkysiu antakius ir nudažysiu blakstienas. 💯 Garantuoju aukščiausią savo procedūrų kokybę! 💓 Kruopštumas, sveikos rankos ir pėdos, išpuoseleti nagai - mano darbo prasmė ir šukis. 💥 Mūsų salonas turi didelę gelinių lakų paletę, tad su malonumu parinksiu Jums patinkantį nagų dizainą. Visi instrumentai kruopščiai dezinfekuojami. Manikiūro ir pedikiūro atlikimui naudoju įvairias technikas. ‼️ Ačiū, kad pasitikite manimi ir pasirinkote mano paslaugas.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Yuliia

Kruopštus6
Profesionalus5

Apie

Sveiki! 👋 Susipažinkime su Irena - manikiūro ir pedikiūro meistrė. 🌼Kruopštumas, tikslumas, idealumas, perfekcionizmas. Taip meistrę Ireną apibūdina kolegos ir klientai.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Jekaterina. Dirbu Vilniuje “Beauty HOME 13” glaudžioje ir draugiškoje komandoje. Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. Mano darbo patirtis - daugiau nei 11 metų. 💯 Garantuoju aukščiausią savo procedūrų kokybę! 🆘 Jei Jus vargina įaugęs kojų nagas ar erzina įkyrus nuospaudas, tuomet turėtumėte ateiti pas mane. Padėsiu Jums atlikdama podologinį pedikiūrą. 💓 Juk sveikos pėdos yra geros sveikatos ir nuotaikos garantas, ar ne?! ‼️ Manikiūro ir pedikiūro atlikimui naudoju įvairias technikas. Visi instrumentai kruopščiai dezinfekuojami 💥 Su malonumu parinksiu Jums patinkantį nagų dizainą. Turime didelę gelinių lakų paletę!.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: NAIL

Profesionalus8
Aukštos kvalifikacijos8
Malonus5
Kruopštus5

Apie

👋 Sveiki! Mano vardas Angelina. 👋 Esu manikiūro ir pedikiūro meistrė. Mano darbo patirtis 4 metai. Esu diplomuota specialistė, du kartus išklausiau kvalifikacijos kėlimo kursus ir gavau 4 sertifikatus nagų priežiūros srityje. 📍 Dirbu su geriausiomis medžiagomis, tokiomis kaip Victoria boro, Emi kosmetika ir CND Creative. 🫳 Gražios rankos - moters vizitinė kortelė, o išpuoselėti nagai svarbiausia jų įvaizdžio dalis. 👣 Man taip pat patinka atlikti pedikiūrą, dirbu labai kruopščiai. Man patinka pats procesas. 💖 Kai mano klienčių kojos įgauna lengvumo pojutį, tampa gražios ir sveikos, suprantu, kad tai darau neveltui!

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Angelina

Profesionalus19
Stropus9
Išmanantis darbą7
Malonus6

Apie

Grožio namų «Beauty HOME 13» 𝐤𝐨𝐦𝐚𝐧𝐝𝐨𝐬 𝐧𝐚𝐫𝐞̇ 𝐊𝐚𝐭𝐞𝐫𝐢𝐧𝐚. Katerina 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐢𝐫 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 meistrė. Turi patvirtintą ES podologo sertifikatą Katerinos darbo patirtis - daugiau nei 7 𝐦𝐞𝐭𝐚𝐢. ❓ Svajojate apie 𝐩𝐫𝐢𝐳̌𝐢𝐮̄𝐫𝐞̇𝐭𝐮𝐬 𝐢𝐫 𝐠𝐫𝐚𝐳̌𝐢𝐨𝐬 𝐟𝐨𝐫𝐦𝐨𝐬 𝐧𝐚𝐠𝐮𝐬, tačiau nesugebate 𝐮𝐳̌𝐬𝐢𝐚𝐮𝐠𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐧𝐨𝐫𝐢𝐦𝐨 𝐢𝐥𝐠𝐢𝐨 𝐧𝐚𝐠𝐮̨? ❗️ 𝐍𝐚𝐠𝐮̨ 𝐩𝐫𝐢𝐚𝐮𝐠𝐢𝐧𝐢𝐦𝐨 procedūra padės įgyvendinti svajonę. Katerina padės apsispręsti dėl nagų formos ir ilgio, priaugins, o taip pat 𝐩𝐚𝐛𝐫𝐞̇𝐬̌ 𝐧𝐚𝐠𝐮̨ 𝐠𝐫𝐨𝐳̌𝐢̨ 𝐨𝐫𝐢𝐠𝐢𝐧𝐚𝐥𝐢𝐮 𝐝𝐢𝐳𝐚𝐢𝐧𝐮. ❗️ Belieka tik periodiškai prižiūrėti nagus tvarkingai naudojant 𝐤𝐨𝐫𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐜𝐞𝐝𝐮̄𝐫𝐚̨.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Katerina

Išmanantis darbą8
Profesionalus6
Aukštos kvalifikacijos6
Draugiškas5

Apie

Susipažinkime! 👋 𝐕𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧𝐚 - mūsų „Beauty HOME 13“ komandos lyderė, 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐢𝐫 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐦𝐞𝐢𝐬𝐭𝐫𝐞̇. 💯 Talentas, kūrybiškumas, profesionalumas, aukšta kvalifikacija, kruopštumas, kokybės užtikrinimas, komunikabilumas, dėmesingumas, draugiškumas - tai tikrai ne visos patrauklios mūsų šaunios komandos savybės. 👩 𝐌𝐨𝐭𝐞𝐫𝐢𝐦𝐬 𝐛𝐮̄𝐝𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐫𝐮̄𝐩𝐢𝐧𝐭𝐢𝐬 savo išvaizda, puoselėti ją, prižiūrėti rankas ir kojas. 👨‍🦰 Tačiau ne paslaptis, kad 𝐯𝐲𝐫𝐚𝐢 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐝𝐮𝐫𝐢𝐚 su tokiomis pačiomis ar net 𝐫𝐢𝐦𝐭𝐞𝐬𝐧𝐞̇𝐦𝐢𝐬 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐥𝐞𝐦𝐨𝐦𝐢𝐬 (įaugę kojų nagai, sausos pėdos, įtrūkimai ir kt.). 👣 𝐏𝐨𝐝𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐧𝐢𝐬 (probleminių pėdų) 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐚𝐬 susideda iš įvairių odos ir kojų nagų priežiūros procedūrų komplekso ir yra labai populiarus tarp vyrų. ❗️ Dėl šios prpcedūros atlikimo 𝐫𝐞𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐝𝐮𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞 𝐤𝐫𝐞𝐢𝐩𝐭𝐢𝐬 į Valentiną. 🕐 Siekdama efektyviau taupyti Jūsų laiką, Valentina įdiegė greitąją procedūrą - 𝐦𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐢𝐫 𝐩𝐞𝐝𝐢𝐤𝐢𝐮̄𝐫𝐨 𝐚𝐭𝐥𝐢𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐯𝐢𝐞𝐧𝐮 𝐦𝐞𝐭𝐮 "keturiomis rankomis". 💯 𝐍𝐚𝐮𝐝𝐨𝐣𝐚𝐦𝐞 𝐧𝐚𝐮𝐣𝐚𝐮𝐬𝐢𝐚𝐬 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐢̨𝐫𝐚𝐧𝐠𝐨𝐬 𝐭𝐞𝐜𝐡𝐧𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐣𝐚𝐬, 𝐤𝐨𝐤𝐲𝐛𝐢𝐬̌𝐤𝐚̨ 𝐤𝐨𝐬𝐦𝐞𝐭𝐢𝐤𝐚̨, 𝐮𝐥𝐭𝐫𝐚𝐠𝐚𝐫𝐬𝐢𝐧𝐢̨ 𝐢𝐧𝐬𝐭𝐫𝐮𝐦𝐞𝐧𝐭𝐮̨ 𝐯𝐚𝐥𝐲𝐦𝐚̨. ✨ Valentynos 𝐝𝐚𝐫𝐛𝐨 𝐩𝐚𝐭𝐢𝐫𝐭𝐢𝐬 - 13 metų. Turi aukštąjį išsilavinimą. Baigė manikiūro - pedikiūro ir nagų priauginimo kursus "Nika" Kijeve, lankė "Orly" nagų priežiūros ir manikiūro standartų seminarą, taip pat baigė "Millenium" gelinio - akrilinio priauginimo kursus, lankė Viktoria Boro seminarą - visos korekcijos paslaptys. ✨ 𝐕𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭𝐢𝐧𝐨𝐬 𝐤𝐫𝐞𝐝𝐨: "𝐉𝐮̄𝐬𝐮̨ 𝐫𝐚𝐧𝐤𝐨𝐬 - 𝐉𝐮̄𝐬𝐮̨ 𝐯𝐢𝐳𝐢𝐭𝐢𝐧𝐞̇ 𝐤𝐨𝐫𝐭𝐞𝐥𝐞̇, 𝐨 𝐚𝐬̌ 𝐩𝐚𝐬𝐢𝐫𝐮̄𝐩𝐢𝐧𝐬𝐢𝐮, 𝐤𝐚𝐝 𝐣𝐨𝐬 𝐛𝐮̄𝐭𝐮̨ 𝐧𝐞𝐩𝐫𝐢𝐞𝐤𝐚𝐢𝐬̌𝐭𝐢𝐧𝐠𝐨𝐬". Dirba su Viktorija Boro ir Emi kosmetika.

Paslaugos

Nagai
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Valentyna

Aukštos kvalifikacijos63
Profesionalus60
Išmanantis darbą35
Rūpestingas15

Apie saloną

BEAUTY HOME 13
01105 A. Jakšto g. 13, Vilnius (Salonas "Mirra")

Pačioje Vilniaus širdyje, jaukioje Jakšto gatvėje, kuri jungia Gedimino prospektą ir palei krantinę besitęsiančią Goštauto gatvę, 13 numeriu pažymėtame name įsikūrė Grožio namai "Beauty HOME 13".

"Beauty HOME 13" - tai ne tik profesionalios manikiūro ir pedikiūro paslaugos.

Tai - naujausių aparatinių technologijų ir aukštos kokybės kosmetikos naudojimas.

Tai jauki atmosfera estetiškai suprojektuotame moderniame interjere.

Mūsų "Beauty HOME 13" komanda - tai penkios diplomuotos specialistės, iš kurių viena yra individualaus manikiūro mokymo dėstytoja.

Kiekvienam "Beauty HOME 13" svečiui skirsime ypatingą dėmesį.

Jūsų sveikata mums be galo svarbi, todėl po kiekvienos procedūros yra dezinfekuojamos visos priemonės ir darbo vieta. Procedūrų metu personalas dėvi apsauginius skydelius arba kaukes, maloniai prašome ir mūsų laukiamų svečių dėvėti kaukes.

Jūsų patogumui "Beauty HOME 13" dirba visas 7 savaitės dienas, be išeiginių.

Taip pat ne piko laiku taikome nuolaidas.

Užsukite į „Beauty HOME 13“ ir liksite maloniai nustebinti ir tikrai nenusivilsite jums teikiamomis paslaugomis.

Būtume dėkingi, jei galėtumėte sumokėti grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0021:00
AntAntradienis
09:0021:00
TrečTrečiadienis
09:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:3021:00
PenktPenktadienis
09:0021:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
09:0020:00
Šiame salone naudojami produktai
CND C Shellac
Kinetics Professional Nail Systems
Orly

Grožio salonai netoliese