Meistre Kristina nuostabi! Labai kruoptus darbas! Didziausios rekomendacijos!
Blakstienų laminavimas
Indre•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražiai, ir pagal mano pageidavimus, sutvarkė antakius. Ačiū!
Antakių korekcija siūlu
Monika•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau labai labai patenkinta. Meistrė puikiai išmano savo darbą, dirba greitai ir kokybiškai. Džiaugiuosi, kad nebereikės ieškoti kur susitvarkyti tiek antakius, tiek blakstienas. Ačiū Kristinai
Blakstienų laminavimas
Viktorija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai išlaikė ilgalaikis lakavimas, labai patenkinta :)
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Miglė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kristina labai maloni, neturėjau dėl ko pergyventi, viskas ėjosi sklandžiai bei maloniai. Atmosfera išties puiki, jaučiausi patogiai, nesijaudinau, viskas buvo labai kruopščiai atliekama, su daug pastangų, kad galutinis rezultatas būtų tobulas. Labai patiko patirtis - tikrai eičiau dar kartą. Kristina ir jos veikla verta dėmesio! 🥰