ISPEJIMAS!!! Dariausi antakiu laminavima, korekcija ir dazyma. Tik po apsilankymo atrode viskas neblogai, oda kiek paraudus, vos persti, bet gal normalu. Praejus kelioms dienoms lauke siaubas, kokio negalvojau, kad galima patirti! Antakiu plaukeliai nepaliaujamai krenta, realiai netekau puses antakiu, vietomis visiskai ispliko! Ispeju, NE UZ KA nekartokite mano klaidos, nes padare siaubinga zala! Nezinau, kiek dar kainuos grizti i tokia bukle, kokia ji buvo pries apsilankyma.
Antakių ir blakstienų procedūros
Egle•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankiausi be pirma karta, nei karto nebuvau nusivylusi. Manikiuras atliktas puikiai ir atmosfera puiki