Kirpausi pirmą kartą pas Arnoldą, viskas super, rekomenduoju.
Vyriškas kirpimas
Auridas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Be galo dėkinga Ingai! Viso proceso metu kalbėjomės apie tai, ko noriu, kas patinka, ko tikiuosi ir Inga visą tai išpildė tobulai. Vyšnia ant torto - makiažas visiškai nei per niekur nesubėgęs atlaikė visą vakarą ir šokius. Ačiū!!
Makiažas
Irma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Malonus bei draugiškas Arnoldo bendravimas viso apsilankymo metu, ir aišku puikiai atliktas kirpimas.